donGURALesko: „Przez naszą branżę przeszło tsunami”


2020.03.17

opublikował:

donGURALesko: „Przez naszą branżę przeszło tsunami”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Jeśli ktoś dotychczas łudził się, że zagrożenie koronawirusem odbije się jedynie na koncertowym rynku, pora porzucić to podejście. Po zamknięciu sklepów drastycznie spadnie sprzedaż płyt, ponadto już teraz niektórzy napotykają trudności z ich dokończeniem i wprowadzeniem na rynek. Z racji na obecną sytuację Kali nie jest w stanie domknąć koncertowego DVD „XXGM”, problemy napotkał również donGURALesko, który planował ruszyć wczoraj z preordem nowego albumu „DZIADZIOR”.

Musimy pozmieniać wiele rzeczy, wiele parametrów uległo zmianie. Przez naszą branżę przeszło tsunami. I nadal trwa. Preorder mojej płyty musi zostać odłożony w czasie. Będzie tak – preorder mojej płyty wystartuje 24 marca, choćby skały srały. Szyjemy to wszystko na nowo, robimy nowy patchwork, nową układankę puzzli. I nie zobaczymy się na tych wszystkich koncertach, które miałem zagrać, ale słyszymy się już niebawem – obiecuje artysta.

„DZIADZIOR” ma być najbardziej hip-hopowym albumem w karierze rapera. DGE zapowiada 74 minuty bezkompromisowego rapu (więcej nie mieści się na CD), 21 tracków, dziewięciu gości, dziewięciu producentów oraz trzech DJ-ów.

Pierwszy klip pojawi się w sieci również 24 marca.

Polecane

Share This