donGURALesko, Shellerini i Tailor Cut z pierwszym singlem zapowiadającym wspólny album


2021.11.05

opublikował:

donGURALesko, Shellerini i Tailor Cut z pierwszym singlem zapowiadającym wspólny album

fot. mat. pras.

W mijającym tygodniu oficjalnie potwierdzono to, o czym fani mówili od kilku tygodni – donGURALesko i Shellerini wreszcie nagrali wspólny album. Skład projektu Trinity uzupełnia producent Tailor Cut. Na początku tygodnia ruszył preorder planowanej na 17 grudnia płyty, a dziś dostajemy pierwszy singiel w postaci kawałka „WAH-WAH”.

Przedsprzedaż albumu trwa na donguralesko.pl.

W 1945 roku w pobliżu miasta Alamogordo w Nowym Meksyku doszło do detonacji bomby plutonowej o sile rażenia 20 kiloton. Uznany potem za początek ery atomu pierwszy test o kryptonimie Trinity był kulminacją kilkuletniego programy Projekt Manhattan. Dziś ponownie liczniki geigera wychylą wskazówki na skali, bo nadchodzi nowa fala uderzeniowa. Kulminacją wieloletnich wspólnych nagrań donGURALesko i Shellera również jest projekt “Trinity” – album DGE i Shelki o mocy bomby atomowej w całości na radioaktywnych beatach od Tailor Cuta.

W ramach pakietu preorderowego, poza samym albumem dostępny jest także mixtape od DJ-a Soiny “BAK IN DA DAYZ” będący śladem przeplatania się rapu Gurala i Shellera, zawierający także niepublikowany wcześniej utwór, czy między innymi niewydawane wcześniej w fizycznej formie utwory z projektu BENGAZI. W RADIOACTIVE PROERDER otrzymacie także instrumentalną wersję albumu, pakiet wlepek, bibułki, crusher, lighter TRINITY, album w wersji kasetowej, wristband, smycz oraz oczywiście autografy na płycie.

Polecane

Share This