Drake dissuje Kanye Westa. Ten odpowiada: „Nie pozbierasz się po tym, obiecuję”


2021.08.22

opublikował:

Drake dissuje Kanye Westa. Ten odpowiada: „Nie pozbierasz się po tym, obiecuję”

Konflikt między Kanye i Drakem trwa od 2009 roku i choć ostatnio panowie nieco wyluzowali, w piątek Drake postanowił zaczepić Westa w numerze nagranym na płytę Tripple Redda. W kawałku „Betrayal” Drizzy rapuje:

“All these fools I’m beefin’ that I barely know / Forty-five, forty-four (burned out), let it go / Ye ain’t changin’ shit for me, it’s set in stone”

I o ile zarówno fani jak i tekstowi specjaliści serwisu Genius nie mieli na początku pewności czy Drake rapuje „Ye” czy „They”, to fakt, że wspomina on wiek 44 i 45 lat nie pozostawia złudzeń i ewidentnie wskazuje na jego dwóch oponentów – Pusha T i Kanye Westa. Podobnie te wersy odebrał Ye, który w swoich mediach społecznościowych zamieścił zrzut ekranu, będący treścią wiadomości do grupy ośmiu osób, z których jedną jest Pusha T. I choć screen został przez Westa usunięty, to nie od dziś wiadomo, że z sieci nie znika nic. Po sieci krąży zdjęcie z konwersacji w której widzimy zdjęcie Jokera (granego przez Joaquin Phoenixa0 i tekst:

“I live for this. I’ve been fucked with by nerd ass jock n****s like you my whole life. You will never recover. I promise you.”

 

Na tekst Drake’a odpowiedział także jeden z długoletnich współpracowników Westa – i były sygnatariusz jego wytwórni GOOD Music – Consequence:

“Fuck a betrayal. It’s the disrespect for me dawg. Wit Trippie Redd shotgun. Respect my team. It’s party time.”

Gdybyście zastanawiali się po co kanadyjski raper pierze stare brudy na nowo, przypominamy tylko, że w ciągu najbliższych dni mają się odbyć premiery albumów zarówno Westa („Donda”) jak i Drake’a („Certified Lover Boy”)

Polecane

Share This