Drake odwiedził 11-latkę czekającą na transplantację


2018.08.22

opublikował:

Drake odwiedził 11-latkę czekającą na transplantację

foto: kadr z wideo

11-letnia Sofia Sanchez czeka w jednym z chicagowskich szpitali na przeszczep serca. Dziewczyna zdradziła ostatnio, że ma jedynie dwa życzenia – dostać nowe serce oraz… poznać Drake’a. To drugie już się spełniło, a teraz trzymamy kciuki za pierwsze.

Drake zaskoczył dziewczynkę, odwiedzając ją w poniedziałek w dziecięcym szpitalu im. Ann i Roberta H. Luriech. – Ja i moja kochana Sofia rozmawialiśmy o Bieberze, sowach i koszykówce – napisał na Instagramie Kanadyjczyk publikując zdjęcie ze spotkania z 11-latką.

Poprosiłaś, żebym przyszedł, więc jestem – powiedział Drake, wchodząc do pokoju dziewczynki. Zobaczcie reakcję dziewczynki. Gwarantujemy, że zrobi Wam to dzień.

 

Me and my love Sofia talking about Bieber and Owls and Basketball💙💙💙

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

Drake zdissował Kanyego w jego rodzinnym mieście

Odwiedziny u czekającej na transplantację fanki to oczywiście wielki gest ze strony Kanadyjczyka, ale nie zapominajmy, że głównym celem jego wizyty w Chicago były występy. Raper oraz towarzyszące mu trio Migos dali dwa koncerty w hali United Center. Drake wykorzystał wizytę w rodzinnym mieście Kanyego Westa i… zdissował go. W utworze “Know Yourself” z mixtape’u ”If You’re Reading This It’s Too Late” pada sformułowanie “Kanye dropped”. W wersji wykonanej przez Drake’a w Chicago mogliśmy usłyszeć “Kanye flopped”. Na tej stronie znajdziecie nagranie z występu.

Polecane

Share This