Drake pobił rekord The Beatles


2018.07.10

opublikował:

Drake pobił rekord The Beatles

fot. mat. pras.

Najnowszy album Drake’a „Scorpion” od dnia premiery dominuje na listach sprzedaży i w serwisach streamingowych. Kolejnym potwierdzeniem tego faktu jest najnowsze notowanie listy Billboard Hot 100. Aż siedem utworów z najnowszego albumu znalazło się w pierwszej dziesiątce. Dzięki temu Drake pobił rekord The Beatles, którzy w kwietniu 1964 roku umieścili w pierwszej dziesiątce „tylko” pięć utworów.

Na pierwsze miejsce Hot 100 powrócił utwór „Nice For What”. Oprócz niego w czołówce znalazły się „Nonstop” na drugim miejscu i „God’s Plan” na czwartym. Niższe miejsca zajęły „In My Feelings”, „I’m Upset”, „Emotionless” i „Don’t Matter to me”, w którym został użyty wokal Michaela Jacksona z utworu „Love Never Felt So Good”.

“Scorpion” stał się pierwszym albumem, który w ciągu tygodnia od premiery osiągnął ponad miliard (!) odtworzeń w serwisach streamingowych. Wcześniejszy rekord należał do Posta Malone’a, któremu wraz z “beerbongs & bentleys” udało się zdobyć ponad 700 milionów odtworzeń. “Scorpion” potrzebował również niecałej doby do tego, żeby zdobyć platynę w Stanach Zjednoczonych.

All 7’s…

Post udostępniony przez champagnepapi (@champagnepapi)

Tagi


Polecane

Share This