„Nonstop” – Drake publikuje nowy teledysk


2018.08.04

opublikował:

„Nonstop” – Drake publikuje nowy teledysk

fot. mat. pras.

Drake nawet na moment nie odpuszcza promocji albumu „Scorpion”. Dopiero w sieci pojawił się teledysk do „In My Feelings”, a już dostajemy kolejny – „Nonstop”. Wideo pojawiło się przed tygodniem na jednej z platform streamingowych, teraz możemy je zobaczyć także na youtube’owym kanale Kanadyjczyka.

Pod koniec lipca miała ruszyć wspólna trasa Drake’a i Migos. Artyści przełożyli jej początek o kilkanaście dni i finalnie „Aubrey & the Three Migos Tour” startuje 10 sierpnia koncertem w Kansas City. Artyści będą podróżować po Ameryce Północnej do połowy sierpnia. Na europejskie koncerty Drake’a poczekamy prawdopodobnie do wiosny lub do sezonu festiwalowego. Kto wie, być może Kanadyjczyk wróci na scenę Open’era, na której oglądaliśmy go w 2015 roku.

 

 

Drake wraca do świata telewizji

Raper będzie producentem wykonawczym nowej produkcji HBO “Euphoria”, a w produkcję będzie zaangażowany również menadżer rapera Future The Prince. Serial będzie bazował na izraelskiej produkcji z 2012 roku i powstanie 10 odcinków. Scenariusz napisze Sam Levinson.

“Euphoria” przedstawi historię uczniów, którym nie są obce narkotyki, seks, miłość i przyjaźń. Francesca Orsi, jedna z osób zaangażowanych w produkcję, stwierdziła że w serialu “nastolatkowie spotykają Trainspotting w momencie, kiedy nie ma rodziców”.

Główną rolę zagra Zendaya, która wcieli się w 17-letnią dziewczynę o imieniu Rue. Pozostałe role zagrają m.in. Maude Apatow, Brian “Astro” Bradley, Angus McLoud, Eric Dane, Alexa Demie, Jacob Elordi, Barbie Ferreira, Nika King, Storm Reid, Hunter Schafer i Sydney Sweeney.

Rekord The Beatles pobity

Aż siedem utworów z najnowszego albumu znalazło się w pierwszej dziesiątce. Dzięki temu Drake pobił rekord The Beatles, którzy w kwietniu 1964 roku umieścili w pierwszej dziesiątce “tylko” pięć utworów.

Na pierwsze miejsce Hot 100 powrócił utwór “Nice For What”. Oprócz niego w czołówce znalazły się “Nonstop” na drugim miejscu i “God’s Plan” na czwartym. Niższe miejsca zajęły “In My Feelings”, “I’m Upset”, “Emotionless” i “Don’t Matter to me”, w którym został użyty wokal Michaela Jacksona z utworu “Love Never Felt So Good”. Więcej tutaj.

Polecane

Share This