Dramatyczna relacja Edyty Górniak. Śmierć była blisko


2020.03.05

opublikował:

Dramatyczna relacja Edyty Górniak. Śmierć była blisko

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Najpotężniejsze od siedmiu lat tornada siały spustoszenie w stanie Tennessee. Zabójcze tornada uderzyły w rejonie Nashville, stolicy stanu. Przynajmniej 24 osoby nie żyją, jest wielu rannych i zaginionych. Jak relacjonują świadkowie budynki składały się jak domki z kart, a największe zniszczenia objęły wschodnią część Nashville. Jak się okazało, w samym centrum tego piekła była Edyta Górniak. Piosenkarka przebywała w Nashville niecałe dwa kilometry od strefy zniszczeń. To doświadczenie skłoniło Górniak do głębokich refleksji.

Wczoraj o 2 nad ranem naszej strefy czasowej, słuchając w wyciszeniu analiz naukowców światowych przeraziłam się, że coś uderzyło w Naszą planetę. Lub że coś przecina tę planetę na pół. To były jedyne skojarzenia, jakie wtedy przyszły mi do głowy. Nie znałam takich dźwięków, jakie usłyszałam, ani takiego huku mimo, że od lat pracuję w trudnych głośnych warunkach.
Nie zasnęłam już do rana.. Jestem ok. Ale Nashville nie.. Byłam i jestem nadal 1 milę od strefy zniszczeń – napisała na swoim Instagramie – Uświadomiłam sobie, że nie zrobiłam w życiu ważnej rzeczy – dodała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kłócimy się i nieustannie o coś walczymy, zamiast szanować tutaj nasz wspólny czas. Tulić się, śmiać, kreować. Budować piękne relacje z ludźmi. Ciągle zapominamy, że życie i śmierć są zawsze obok siebie. Wczoraj o 2 nad ranem naszej strefy czasowej, słuchając w wyciszeniu analiz naukowców światowych przeraziłam się, że coś uderzyło w Naszą planetę. Lub że coś przecina tę planetę na pół. To były jedyne skojarzenia, jakie wtedy przyszły mi do głowy. Nie znałam takich dźwięków, jakie usłyszałam, ani takiego huku mimo, że od lat pracuję w trudnych głośnych warunkach. Nie zasnęłam już do rana.. Jestem ok. Ale Nashville nie.. Byłam i jestem nadal 1 milę(..) od strefy zniszczeń. Po porannych wiadomościach uświadomiłam sobie, że nie zrobiłam w życiu ważnej rzeczy. Z głębi serca Przepraszam wszystkie osoby, które kiedykolwiek poczuły się przeze mnie urażone. Życzę Wszystkim pięknego dnia, jakby był Waszym pierwszym na długiej drodze życia ❤️ Kocham i Dziękuję za Was #edytagorniak #love 4 #nashville

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Polecane

Share This