Druga płyta Kajmana coraz bliżej


2011.09.22

opublikował:

Druga płyta Kajmana coraz bliżej

Prace nad drugą solową płytą Kajmana powoli dobiegają ku końcowi. Album „K2” ukaże się na rynku już wkrótce nakładem wytwórni Step Records. Dziś raper opublikował na profilu Facebook okładkę swojego drugiego wydawnictwa (możecie ją zobaczyć na zdjęciu powyżej) oraz poinformował o zbliżającej się premierze następnego singla.

W najbliższą sobotę na łamach portali muzycznych odbędzie się premiera utworu „Płacz Spadających Liści”. Kawałek został wyprodukowany przez Davida Gutjara i jest drugim, po „Nie zapominaj”, singlem promującym album kieleckiego rapera. Okładka płyty „K2” została zaprojektowana przez Filipa Rauczyńskiego. Album w formie eleganckiego digipacku ukaże się na rynku w ciągu najbliższych miesięcy.

Więcej szczegółów odnośnie najnowszego wydawnictwa Step Records, w tym dokładna data premiery, tracklista oraz preorder, zostanie upubliczniona już wkrótce. Tymczasem radzimy uzbroić się w cierpliwość i spokojnie wyczekiwać sobotnie premiery utworu „Płacz Spadających Liści” z albumu „K2”.

Tagi


Polecane

Share This