Duff McKagan na koncercie w Polsce


2019.04.23

opublikował:

Duff McKagan na koncercie w Polsce

fot. mat. pras.

Wiemy już, że Guns N’ Roses szykują się do nagrania nowej płyty. Zanim jednak to się stanie, Slash kończy promocję ubiegłorocznego krążka „Living the Dream”, a Duff McKagan wyda płytę „Tenderness”, a potem zagra serię promujących ją koncertów. 22 sierpnia muzyk dotrze do Polski, by wystąpić w warszawskim klubie Stodoła.

Otwarta sprzedaż biletów ruszy 26 kwietnia o 10.00, wcześniej odbędzie się przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl i klientów banku Citi Handlowy.

Album „Tenderness” ukaże się 31 maja. Jego producentem jest niedawny zdobywca Grammy Shooter Jennings, który towarzyszy Duffowi również na scenie. Jednym z singli promujących krążek jest „Don’t Look Behind You”.

„Don’t Look Behind You” został naprawdę zainspirowany poczuciem spokoju, który ogarnął mnie po kilku miesiącach wyłączania telewizji i mediów społecznościowych. Zainspirowało mnie także poczucie prawdziwej społeczności, którą czułem podczas podróży i rozmawiania z ludźmi z całego świata podczas trasy w tym nieco mrocznym czasie. Ten okres burzy i rozpadu rzeczywiście przeminie. Piosenka wydawała się ostatnim podsumowaniem, które głośno słychać w tematach poruszonych na albumie – mówi Duff.

Polecane

Share This