DVD Pendragon później


2012.05.31

opublikował:

DVD Pendragon później

Oto oficjalny komunikat wydawcy:

„Jest nam bardzo przykro poinformować, że z powodu poważnych problemów technicznych w studio, które do tej pory zajmowało się produkcją nowego DVD i Blu-Ray zespołu Pendragon, jesteśmy zmuszeni przesunąć datę wydania obu formatów „Out of Order Comes Chaos” aż  na 10 września br . Chcielibyśmy podkreślić, że wymienione problemy były całkowicie poza naszą kontrolą, a ponieważ jest to niezwykle ważne dla nas, aby tytuł ten spełnił oczekiwania fanów, nie możemy pozwolić aby to wspaniałe wydawnictwo zostało  wydane w obecnej formie”.

„Out Of Order Comes Chaos” to najnowszego wydawnictwo DVD w karierze jednego z najbardziej zasłużonych brytyjskich zespołów prog-rockowych – Pendragon. Materiał zawiera koncert zrejestrowany w katowickim Teatrze Śląskim w kwietniu ubiegłego roku podczas trasy promującej album „Passion”. Jednym z nagrań z nowej płyty zagranych podczas koncertu w Katowicach był utwór „This Green and Pleasant Land” i cały czas można go obejrzeć na oficjalnym kanale Metal Mind Productions w serwisie YouTube:

Oprócz utworów z albumu „Passion”, Pendragon zaprezentował także utwory, które nie pojawiały się na poprzednich płytach DVD. Po raz pierwszy w historii zespołu materiał koncertowy zostanie wydany również w formacie Blu-Ray.

Polecane

Share This