Dynasty na pięciu koncertach w Polsce


2014.02.14

opublikował:

Dynasty na pięciu koncertach w Polsce

Już wkrótce Polskę odwiedzi Dynasty, nowojorska raperka mająca na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak DJ Premier, Talib Kweli, Mos Def, KRS-One czy Raekwon. Oto miasta, w których wystąpi Dynasty:

22.02 – Poznań, Klub studencki Trops

23.02 – Kraków, Ministerstwo

05.03 – Sopot, Mewa Towarzyska

06.03 – Szczecin, Patio

07.03 – Katowice, Variete

{reklama-hh}

W Poznaniu i Krakowie raperka zagra w duecie z DJ-em Sandmanem, ojcem chrzestnym hip-hopu w Bay Area na Florydzie, zaś w Sopocie, Szczecinie i Katowicach za deckami stanie DJ HWR. Bilety w cenach 20/30 zł są już w sprzedaży.

Dynasty, znana też jako ya girl, D-Y, rapuje odkąd była małą dziewczynką, ale tak naprawdę karierę zaczęła robić niedawno i od razu zrobiło się o niej głośno na nowojorskiej scenie. Jej pierwszy klip DJ Premier, który określa Dynasty jako swoją protegowaną. Cała jej twórczość jest niezwykle inspirująca i pełna przekazu, można wyczuć niebywałą duszę jej utworów, przez co z całą pewnością zasługuje na przynależność do grupy pań określanych w swojej karierze mianem „Queen of Hip-Hop” Dynasty Zadebiutowała w 2010 roku mixtapem „Dream Pusher” i szybko zdobyła uznanie, szacunek i fanów.

Polecane

Share This