Dziewięć lat temu debiutował Dawid Podsiadło. „Zawsze będę Wam za to bardzo wdzięczny, bo wydaję mi się, że w niczym innym się Wam tak nie przydam jak w muzyce”


2022.05.29

opublikował:

Dziewięć lat temu debiutował Dawid Podsiadło. „Zawsze będę Wam za to bardzo wdzięczny, bo wydaję mi się, że w niczym innym się Wam tak nie przydam jak w muzyce”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na Facebooku Dawida pojawił się wsi, w którym artysta wspomina początki swojej kariery. Wszystko w związku z tym, że dziewięć lat temu do sklepów trafiła jego pierwsza płyta „Comfort And Happiness”

– Pamiętacie jak się poznaliśmy?

Ja pamiętam.

W proporcjach 50/50 mogłem czytać sobie codziennie (i robiłem to wytrwale), że jestem genialny i śpiewam pięknie, albo że strasznie mam brzydką cerę, brzydki nos, że jestem za chudy i nic nie umiem powiedzieć tylko się patrzę głupio.

Wyobraźcie sobie, że od tego czasu minęło już 10 lat. Za parę dni minie okrągła dycha. Wiele się zmieniło, choć o pierwotnie ustalone proporcje sumiennie dbamy.

Za parę dni pozwolę sobie więc na odrobinę wspomnień, natomiast dzisiaj urodziny obchodzi moja debiutancka płyta.

Ma 9 lat, więc już by sobie mogła na komunijnym rowerze śmigać na sto dwa.

Tak, 9 lat temu miałem przyjemność (trzymając za rękę Bogdana Kondrackiego 💜 i Karolinę Kozak 💜), przedstawić się Wam z autorskim materiałem.

I cóż to był za start.

Gdybym wiedział do czego doprowadzi ten portal czy wskoczyłbym w niego bez wahania?
Hehe, co za pytanie. Jasne, że nie. Jakby wyskoczył mi w pokoju portal to pewnie bym zemdlał czy chociaż krzyczał głośno i uciekł do mamy.

Anyway.
Posłucham sobie dzisiaj mojego debiutu, za który daliście mi możliwość funkcjonowania od prawie dekady w muzycznym świecie.
Zawsze będę Wam za to bardzo wdzięczny, bo wydaję mi się, że w niczym innym się Wam tak nie przydam jak w muzyce.
Jestem pewien, że przed nami wiele wspaniałych chwil.

Jedna z nich na przykład już za tydzień.
Po wielu turbulencjach w końcu lądujemy.
Stadion w Gdańsku, 4 czerwca.
Słyszałem, że będzie nas tam bardzo ponad czterdzieści tysięcy ludzi.
Dobra okazja żeby uczcić 9 urodziny pierwszej płyty, ulubione części drugiej, potańczyć do małomiasteczkowych fragmentów i zaspokoić ciekawość tymi.. ups!
Niespodzianki.

Jestem pewien, że po tym wszystkim co się w między czasie działo, czeka nas przynajmniej taki wieczór jak w tym linku co go tu zamieszczam. To Nieznajomy z pierwszego stadionu. Z pierwszej płyty.

Wszystkiego najlepszego!

PS. Nie kupujcie biletów od nieznajomych. Bezpiecznie ogarniecie to na ebilet.pl

Polecane

Share This