Dziś premiera Chady


2011.05.28

opublikował:

Dziś premiera Chady

Wszystkie preordery albumu „WGW” zostały już rozesłane do klientów, tymczasem zapraszamy do przesłuchania najdłuższego utworu na płycię zatytułowanego „Niesiemy prawdę”. W kawałku gościnnie usłyszymy Jareckiego, Sitka, Piha, Hukosa. Donguralesko oraz Pezeta. Za podkład odpowiada Buszu.

Jest to jedyne w swoim rodzaju nagranie na płycie. W ciągu najbliższych tygodni rozpoczną się prace na teledyskiem do tego utworu – dziś zachęcamy Was do odsłuchu. Album „WGW” możesz zakupić na www.chadasklep.pl oraz www.preorder.pl.

Zapraszamy również do współpracy wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem koncertu Chady oraz innych artystów Step Records w swoim mieście. Raper z okazji premiery drugiego krążka odwiedzi kilka miast (nie tylko w Polsce). Jeśli chciałbyś zorganizować koncert warszawskiego rapera, skontaktuj się z nami meilowo (koncerty@steprecords.pl) lub telefonicznie – 796 103 774.

Poniżej znajduje się utwór pt. „Niesiemy prawdę” z gościnnym udziałem Jareckiego, Hukosa, Sitka, Pezeta, Piha i DonGuralEsko. Zapraszamy do odsłuchu!

Polecane

Share This