Dziś w warszawskiej Chwili Straight Minds i People of The Haze


2012.03.24

opublikował:

Dziś w warszawskiej Chwili Straight Minds i People of The Haze

Piekielnie utalentowany zespół, Straight Minds oraz mocne People of The Haze zawitają na Chwilowej Scenie Serce już 24 marca 2012 roku.

Wejście od 20:00, bilet 10 zeta. Start: 20:30.

***

Info Straight Minds:

Powstaliśmy w wyniku przypadkowego połączenia dwóch kumpli – Darka i Konrada, a dalej to już tylko dynamiczne poznawanie nowych ludzi i kolekcjonowanie dobrych wspomnień. StraightMinds to coś nowego, świeżego i niespotykanego na polskiej, młodzieżowej scenie rockowej.

Autorskie kompozycje i teksty docierają do ludzi, poruszają lecz potrafią też zabawić, czy zachęcić do małych grzechów ;] Gramy Rocka o jakim wielu zapomniało – ambitny, emocjonalny, ale jednocześnie niegrzeczny, hedonistyczny i energiczny. Mieszanka nie stylów, a ludzi. Nasze inspiracje to White Stripes, Foo Fighters, Wolfmother, Queens Of The Stone Age, Black Box Revelation i inne.

więcej na: https://www.facebook.com/straightmindsband

Info POTH – People of The Haze:

POTH to wrocławski zespół, powstały w 2009 roku, wracający swoją twórczością do lat 70tych.Na koncertach POTH najważniejsza jest energia i kontakt z publiką. Całości dopełnia duża dawka scenicznej charyzmy i dynamiczny, nieskrępowany rock n` roll. Pomimo krótkiej działalności zespół zagrał ponad 60 koncertów i zamieszał na polskiej festiwalowej scenie muzycznej.

więcej na: https://www.facebook.com/pages/People-of-the-Haze/133711703342504?sk=wall

Polecane

Share This