W.E.N.A. i Białas liczą się z fanami


2018.01.17

opublikował:

W.E.N.A. i Białas liczą się z fanami

Artyści lubią deklarować, że nagrywają płyty przede wszystkim dla siebie i że wypływają one bezpośrednio z ich serc. Odpowiadanie na oczekiwania słuchaczy na ogół nie jest dobrze odbierane i ciągnie za sobą komentarze o byciu na smyczy słuchaczy. W.E.N.A. i Białas zdają się nie przejmować takimi opiniami i na swoich fanpage’ach pytają wprost o to, w którą stronę fani chcą, by poszli na swoich kolejnych płytach?

Co na to fani? Oczywiście zdarzają się nieprzychylne komentarze jak np. ten z fanpage’a Wudoe: „Robisz muzyke pod to, co ktoś chce usłyszeć, czy pod to, co masz do powiedzenia?”. To jednak jedynie pojedyncze przypadki, w zdecydowanej większości fani wymieniają, kogo chcieliby usłyszeć na płytach swoich idoli i wspominają swoje ulubione nagrania z ich dorobku, przyznając, że tęsknią za konkretnymi wcieleniami artystów.

Co ciekawe, publikacje obu wpisów dzieli zaledwie kilkadziesiąt minut. Przypadek? My ze swojej strony proponujemy, by artyści zaprosili siebie wzajemnie na nadchodzące krążki.

Polecane

Share This