EastWest Rockers – 5 urodziny!


2009.10.10

opublikował:

EastWest Rockers – 5 urodziny!

28 października 2009 (środa) w warszawskim klubie Stodoła poczuć będzie można gorące rytmy rodem z Jamajki. Swoje 5. urodziny świętować będzie EastWest Rockers.

Gościnnie wystąpią:

– Miodu (Jamal)

– Sokół

– Marika

– Singledread

– Pablo27

– Tomson (Afromental)

EastWest Rockers tej jesieni obchodzi swoje 5 urodziny! Znana z porywających koncertów załoga już od 5 lat miesza na polskiej scenie reggae, dancehall i hip hop, łącząc jamajskie dźwięki i sound systemową szkołę z polskimi tekstami i miejskim klimatem. Ponad 80 koncertów rocznie, featuringi u najlepszych i najciekawszych artystów w Polsce, międzynarodowe koneksje i stała obecność na najlepszych polskich festiwalach udowodniły, że EastWest Rockers to nie fenomen jednego sezonu, ale skład który niezmiennie idzie do przodu. Mimo napiętego terminarza każdy z EWR działa też na własną rękę: kuba1200 organizując koncerty i imprezy reggae/dancehall, Jah_Laptop i Cheeba związani są ściśle z junglowymi żołnierzami z Respecta, Grizlee po zakończeniu współpracy z Jamalem pracuje nad swoim nowym projektem muzycznym, a Ras Luta w październiku 2009 wydaje swoją solową płytę.

 

Teraz, po wakacyjnym odpoczynku ruszają w jesienną trasę koncertową, by z fanami świętować pięć wspólnie spędzonych lat. Zagrają zarówno pierwsze numery które pojawiły się pod szyldem EastWest, kawałki z płyty „Polski Ogień”, singli i obydwu studyjnych albumów „Ciężkie Czasy” i „Jedyna Bron”, dadzą wam też przedsmak najnowszych produkcji z ekipy EWR, sygnowanych przez Lute.

28 października 2009

Klub Stodoła

EastWest Rockers – 5 urodziny!

Junior Stress

Goście!

Polecane

Share This