Ed Sheeran i książę Harry wspierają osoby borykające się z problemami psychicznymi


2019.10.11

opublikował:

Ed Sheeran i książę Harry wspierają osoby borykające się z problemami psychicznymi

fot. Instagram

Na instagramowych profilach Eda Sheerana, a także księcia Harry’ego i jego żony Meghan pojawiły się nagrania z udziałem muzyka. Najpierw opublikowano krótkie wprowadzenie, w którym możemy zobaczyć księcia witającego artystę w progu swojego domu, natomiast wczoraj pojawił się dłuższy materiał przygotowany z myślą o Światowym Dniu Zdrowia Psychicznego.

Nagranie przedstawia scenkę, w której Harry mówi Edowi o małej świadomości ludzi na temat problemów psychicznych, na co muzyk dziwi się, przyznając, iż był przekonany, że rozmawiają o ich rudych włosach.

Już czas, żebyśmy się postawili i powiedzieli: „Nie będziemy dłużej tego znosić. Jesteśmy rudzi i będziemy walczyć” – mówi Sheeran, na co książę odpowiada: – To trochę niezręczne, ale chodziło mi o Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Cała konwersacja jest oczywiście żartem, a nagranie ma cel zwrócić uwagę na problem, o którym mówi Harry.

Ja i książę Harry chcemy upewnić się, że nie tylko dziś, ale każdego dnia dbacie o siebie, swoich przyjaciół i wszystkich, którzy was otaczają. Nie musicie cierpieć w ciszy, podzielcie się swoimi uczuciami, zapytajcie kogoś, jak się ma i wysłuchajcie odpowiedzi, proście o pomoc, kiedy jej potrzebujecie i wiedzcie, że jesteśmy w tym razem – wyjaśnia w poście dołączonym do nagrania Ed.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Polecane

Share This