Ed Sheeran i Papoose gośćmi Big Narstiego


2022.09.19

opublikował:

Ed Sheeran i Papoose gośćmi Big Narstiego

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się klip do „Groundwork” – nowego singla grime’owca Big Narstiego. Artysta zaprosił do współpracy Papoose’a oraz Eda Sheerana. – Czy wyobraziłbyś sobie bardziej szaloną synergię niż Papoose, Ed Sheeran i ja w jednym kawałku – ekscytował się przy okazji premiery Narstie, przyznając, że współpraca z Papoose’em była na szczycie jego listy marzeń.

To dla mnie błogosławieństwo. Wzorowałem się na nim od najmłodszych lat, więc możliwość nagrania z nim piosenki była dla mnie czymś genialnym – podkreśla raper.

Big Narstie nadal umacnia swoją pozycję na brytyjskim rynku. Raper prowadzi (wyróżniony nagrodami BAFTA Awards, RTS Awards i National Reality TV Awards) autorski program The Big Narstie Show na Channel 4 i cotygodniową audycję w radiu BBC R1Xtra, jest też jest gościem wielu brytyjskich programów telewizyjnych. Na początku lat 2000 Narstie odgrywał ważną rolę w pierwszej fali grime’u, której ikoną pozostaje do tej pory. Zdobycie pięciokrotnego wyróżnienia Best Grime Act na Urban Music Awards, tytułu Człowieka Roku NOISEY i Osobowości Roku na GRM Daily’s Rated Awards nie przeszkadza mu w nawiązywaniu współprac ze światowymi gwiazdami, takimi jak Ed Sheeran, Robbie Williams czy Enter Shikari. Jego brylujący w czołówce UK Top 10 hit „When The Bassline Drops”, który nagrał z Craigiem Davidem do dziś rozpala klubowe parkiety.

Polecane

Share This