Ed Sheeran oficjalnie został zawodnikiem klubu brytyjskiej League One


2021.08.08

opublikował:

Ed Sheeran oficjalnie został zawodnikiem klubu brytyjskiej League One

fot. Mark Surridge

Do ciekawej sytuacji doszło w Wielkiej Brytanii. Ipswich Town FC, drużyna grająca w League One (trzecia klasa rozgrywkowa na Wyspach po Premier League i The Championship), zgłosiła muzyka jako członka swojej kadry na sezon 2021/2022. Ed otrzymał numer 17 i teoretycznie jeśli będzie taka potrzeba, może wybiegać na boisko i wspierać kolegów z drużyny.

Warto dodać, że w tym roku ogłoszono, iż Sheeran podpisał z Ipswich roczną umowę sponsorską na stroje piłkarskie dla całej drużyny. Kwoty kontraktu nie ujawniono, ale internauci już śmieszkują, że Sheeran wkupił się w ten sposób do drużyny.

Klub piłkarski jest ważnym elementem życia lokalnej społeczności i to jest mój sposób na pokazanie wsparcia. Zawsze lubiłem wyprawy na Portman Road i nie mogę się doczekać, by tam wrócić, kiedy kibice wreszcie będą mogli zasiadać na stadionach – skomentował Ed.

League One zainaugurowała sezon w ten weekend. W pierwszym meczu drużyna zremisowała u siebie z Morecambe 2:2, wyrównując stan meczu w doliczonym czasie gry. Sheeran nie znalazł się w kadrze meczowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ipswich Town FC (@ipswichtown)

Polecane

Share This