Edyta Górniak atakuje Cleo i dostaje mocną odpowiedź


2019.09.16

opublikował:

Edyta Górniak atakuje Cleo i dostaje mocną odpowiedź

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że stosunki pomiędzy Edytą Górniak i Cleo są w jak najlepszym porządku. Relacjami wokalistek nie zagroził nawet incydent z udziałem Donatana, który w ubiegłym roku złapał Edytę Górniak w Opolu za pośladek. Producent twierdził później, że umówił się z wokalistką na ten performance, by zwrócić uwagę na poważny problem, ale piosenkarka stanowczo się tego wyparła.

Kiedy Edyta Górniak odchodziła z „The Voice Kids” z powodów rodzinnych, wskazania jako swoją następczynię Cleo. I właśnie ta sytuacja stała się teraz zarzewiem konfliktu między obiema paniami. Starsza z pań twierdzi, że jej młodsza koleżanka do dziś nie podziękowała za to, że „załatwienie pracy” w talent show TVP.

Załatwiłam jej przecież pracę w „The Voice Kids”. Kiedy moja mama była chora, oddałam jej moje miejsce, za co nigdy nie podziękowała, nigdy tego nie doceniła – mówiła w wywiadzie dla Pudelka Górniak.

Co na to Cleo? Wokalistka opublikowała na Instagramie długi post, w którym kategorycznie zaprzecza, jakby nie podziękowała Górniak. Na dowód Cleo przypomina swój wpis z ubiegłego roku, w którym wyraziła wdzięczność i zaprezentowała kilka screenów nagłówków medialnych.

– Nie byłam w stanie uwierzyć w to, co usłyszałam w tym wywiadzie. Edyta Górniak, serio?! Nie jestem osobą, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę MUZYKĘ i na niej się skupiam. Nie serwuję codziennie dawki newsów o moim prywatnym życiu, które jest moją świątynią. Chcę być kojarzona tylko z MUZYKĄ i dobrą energią. Nie reaguję na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie.

Z całym szacunkiem, droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w „The Voice Kids” jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro. Na załączonym zdjęciu (GALERIA) przypominam ci dwa prezenty, jakie dostałaś ode mnie dla CIEBIE i TWOJEJ MAMY z podziękowaniem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla twojej Mamy. Przekazałam ci je 14 sierpnia 2018. Dodatkowo przekazałam podziękowania przez mojego menadżera (który wtedy był również twoim managerem koncertowym). Zamieściłam podziękowania na swoim INSTAGRAMIE oraz Facebooku. W wywiadach dotyczącym „The Voice Kids” też ci dziękowałam. Mało?

Życzę ci z całego serca wszystkiego najlepszego. Proszę cię jednak uprzejmie, żebyś nie mieszała mnie w swoje afery. Po prostu po ludzku na to nie zasłużyłam. Zamiast marnować czas i rozdrabniać się na nieprawdziwe wynurzenia, poświęć się pracy w studio. Masz jeden z NAJLEPSZYCH GŁOSÓW W POLSCE. Nie marnuj go! Czekam razem z twoimi Fanami na twój kolejny album z utęsknieniem. Żyj z Bogiem i na Boga, daj żyć innym! Wszystkiego dobrego – skomentowała Cleo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

Polecane

Share This