Ekskluzywny koncert Marii Sadowskiej


2009.06.20

opublikował:

Ekskluzywny koncert Marii Sadowskiej

We wtorek 23 czerwca odbędzie się wyjątkowy koncert promocyjny Marii Sadowskiej, promujący najnowszy – 7 już – studyjny album „SPIS TREŚCI”.

Podczas tego koncertu artystka zaprezentuje premierowy materiał oraz swoje największe przeboje min. „Kiedy nie ma miłości” czy „Rewolucję”. Na scenie
towarzyszyć jej będzie ponad 10-cio osobowy zespół, z którym przygotowała specjalne aranżacje swoich utworów. Tego wieczoru usłyszycie ulubione dźwięki Sadowskiej – nie zabraknie jazzu, funky, reggae czy broken popu!

Warto dodać, że koncert będzie wyjątkowy również pod względem wizualnym,bowiem Sadowska zaprezentuje się w specjalnie zaprojektowanych na ten wieczór strojach. Dopełnieniem całości będą goście, którzy pojawią się na scenie. Już dziś możemy zdradzić, że jednym z nich będzie Gutek z zespołu Indios Bravos, którego Maria zaprosiła do zaśpiewania tytułowego utworu „Spis treści”.

Atmosferę przed koncertem rozgrzeje Przemek Knopik – jeden z najlepszych polskich perkusistów (na co dzień w składzie Sadowskiej), który jako jedyny w Polsce gra koncerty solowe! W roli drugiego supportu wystąpi jeden z uczestników „Fabryki gwiazd”, który również przygotuje muzyczną niespodziankę.

Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa obrazów Jerzego Czuraja, a całość poprowadzi Artur Orzech.

Jeśli jesteście żądni muzycznych wrażeń nie może Was zabraknąć na tym koncercie!

Koncert odbędzie się w Klubie Loft 44 przy ul. Powąskowskiej 44 w  Warszawie.

Start o 20:00. Bilety do nabycia w Empikach, sieci MediaMarkt i na eventim.pl

Polecane

Share This