Eldo debiutuje w nowej roli


2018.10.29

opublikował:

Eldo debiutuje w nowej roli

foto: P. Tarasewicz

Choć Eldo sprostował informacje o tym, że kończy karierę, raper nie ukrywa, że wkrótce pożegna się ze sceną. Po płytach „Chi” i „Psi” ma się ukazać jeszcze jeden krążek „Omega”. Co potem? Rapowa emerytura, o której artysta mówi od pewnego czasu?

Eldoka deklarował w ostatnich latach, że chciałby zamienić rap na pisanie. Być może właśnie w tym kierunku artysta będzie podążał w najbliższym czasie. Na razie wiemy, że artysta pojawi się w innej roli – jako prezenter radiowy na antenie Weszło FM. Eldo ma także współpracować z portalem Weszło.com, więc fani jego talentu pisarskiego również będą mieli powody do zadowolenia.

Współpraca z redakcją sportową wydaje się dla Eldoki naturalnym kierunkiem rozwoju. Raper jest zapalonym rugbystą, osoby śledzące jego profile w mediach społecznościowych widują od czasu do czasu zdjęcia rapera na rowerze. Eldo wystąpił także w piłkarskim meczu raperów z komikami. To właśnie jego interwencja w serii rzutów karnych przesądziła o zwycięstwie raperów. Zdjęcia z meczu znajdziecie tutaj.

U nas okno transferowe trwa cały rok. Od listopada na pokładzie Weszło i przede wszystkim Weszło FM artysta słowa, Leszek Kaźmierczak. Eldo. Witamy – czytamy na fanpage’u Weszło. – Jesienne ruchy transferowe – komentuje Eldo.

Tagi


Polecane

Share This