Eldo: „Koncepcja się zmienia, niektóre kawałki wylatują”


2016.10.29

opublikował:

Eldo: „Koncepcja się zmienia, niektóre kawałki wylatują”

Na nowej płycie mam może ze dwa kawałki, które są poniżej tempa sto BPM-ów. I może w dwóch kawałkach są sample, a nie grane rzeczy. A nawet jeśli są sample, to nigdy dotąd pod takie nie nagrywałemmówił nam  przed kilkoma miesiącami Eldo. Już wkrótce będziemy mogli zapoznać się z efektami prac artysty. „Psi” trafi do sklepów 9 grudnia. Jeszcze dziś ruszy przedsprzedaż materiału.

Wiemy, że wśród producentów zaangażowanych w powstanie płyty znalazł się Noon. Na „Psi” gościnnie pojawią się m.in. Diox, Pelson, Grubson i Mielzky. Więcej informacji tutaj .

Wraz z podaniem daty premiery Eldo opublikował także okładkę, a także komentarz, w którym mówi o okolicznościach, w których złamał nogę i o rekonwalescencji. Mam złotą płytę, mam platynowa płytę, teraz mam też niklową i zamiast nagrywać mam dwa miesiące leżenia na łóżku – pisze na swoim fanpage’u raper. Morfinowe dni w szpitalu przyniosły dużo zmian w życiu… Koncepcja się zmienia, niektóre kawałki wylatują, dogrywanie, kombinowanie, knucie, rozkminianie… 9 grudnia będziecie mogli wziąć moje najnowsze dziecko w ręce i samemu sprawdzić, co tam pan Leszek nawygadywał tym razem – dodaje Eldoka.

 

{facebook}

 

Polecane