Eldo mówi co sądzi o Macie, koronawirusie i namawianiu Pelsona na gościnną zwrotkę


2020.03.08

opublikował:

Eldo mówi co sądzi o Macie, koronawirusie i namawianiu Pelsona na gościnną zwrotkę

foto: Tomasz Karwiński

Eldo zorganizował na swoim Instagramie sobotnie Q&A. Fani mieli okazję zapytać rapera o przeróżne rzeczy. Wiele z nich dotyczyło sportu, muzyki czy pracy w redakcji. Jeden z nich był ciekaw czy warszawski raper połączy jeszcze swoje siły z Noon’em i jakie są na to szanse.

No pewnie. W każdej chwili – odpowiedział Eldoka

Raper jest zapalonym sympatykiem sportu. Regularnie ćwiczy, gra w rugby czy jeździ na rowerze. Na pytanie o obstawianie wyników sportowych, napisał, że nie uprawia żadnej formy hazardu. Przyznał, że największą prędkość na rowerze jaką rozwinął (zaznaczył, że liczy się ją jadąc z górki), to około 80 kilometrów na godzinę. Ujawnił z kim najlepiej prowadzi mu się poranki w Weszło oraz kilka planów na najbliższy czas.

Raper zapytany o gościnne zwrotki, napisał, że nie będzie żadnych w najbliższym czasie.

Nie ma szans. Jak nagrywam płytę, to nic takiego nie nagrywam. A inna sprawa to to, że nikt nie zapraszał – napisał Eldo.

Słuchacze chcieli wiedzieć, czy na nowym krążku Eldo usłyszymy Pelsona.

Proponowałem, nie wyczułem nawet grama entuzjazmu – ujawnił

Odniósł się też do propsowania O.S.T.R.-a, choć kiedyś powiedział, że jest mu z Adamem „nie po drodze”. Czy szykuje się wspólny numer?

Nagrania, a relacje osobiste to różne rzeczy. Łone znam od 22 lat i jakoś nigdy nie było nawet w planach kawałka. Raczej bym się nie spodziewał, ale na bicie Adama bankowo bym zarapował – odpowiedział warszawski raper.

Nie mogło zabraknąć pytania o Matę, który rewolucyjnie wdarł się na polską rap scenę oraz epidemię koronawirusa

Pogadamy po drugiej płycie. Jak tu jeszcze będzie – napisał na temat Maty.

Nakupowałem mąki i cukru. Piekę placki – zażartował na temat epidemii – Po prostu zwiększyłem ilość czosnku, cytryn i soku bzu w diecie – dodał już na poważnie.

 

Eldoka przyznał, że nie ma jeszcze daty premiery nowego albumu, a wszystko zostanie ujawnione jak złoży master płyty. Padło również pytanie o wspomnienia pamiętnej bitwy z Gib Gibon Składem oraz o relacje między starymi kumplami: Pezetem, Jotuze i Noon’em.

 

Odpowiedział też na pytanie, które padło na albumie Grammatika.

Polecane

Share This