Eldo pokazał honorarium z ZAiKS-u za ostatni kwartał. „Prawdziwe Eldorado” – śmieje się raper


2020.10.02

opublikował:

Eldo pokazał honorarium z ZAiKS-u za ostatni kwartał. „Prawdziwe Eldorado” – śmieje się raper

foto: P. Tarasewicz

Na czym zarabiają artyści? Przede wszystkim na koncertach i merchu, ponadto na sprzedaży płyt (zależy od tego, jakie mają umowy), a także na tantiemach. To ostatnie źródło dla niektórym pozwala na sensowne życie na emeryturze, ale inni mogą sobie z tych pieniędzy kupić najwyżej waciki. Eldo jest niestety w tej drugiej grupie. Raper pokazał, ile pieniędzy otrzyma z ZAiKS-u za ostatni kwartał i cóż – nie jest to oszałamiająca kwota.

Ostatni kwartał to prawdziwe Eldorado. Moje evergreeny rapowe nie przestają rozbijać legendarnego zaiksowego banku – śmieje się gorzko Eldo, prezentując screen, na którym widnieje kwota 131,73 pln.

Wydanie nowego albumu z pewnością mogłoby przyczynić się do zwiększenia tych wypłat, ponieważ wpłynęłoby na częstotliwość grania muzyki Eldoki w radiach. Niestety, raper poinformował niedawno, że „Alfa” ukaże się dopiero w 2021 roku.

Sprawdź też: Eldo: „To dla mnie bardzo niedobra i w jakimś sensie dramatyczna wiadomość, ale po prostu nie ma możliwości, żeby było inaczej”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eldoka (@eldoka79)

Tagi


Polecane

Share This