Eric Clapton zagra w Polsce


2012.10.01

opublikował:

Eric Clapton zagra w Polsce

Świętując pięćdziesięciolecie pracy, Eric Clapton ogłosił – w ślad za niedawnym ogłoszeniem dat w Wielkiej Brytanii – koncerty w Europie na 2013 rok. 7 czerwca Eric Clapton wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie!!!

Po podpisaniu kontraktu z The Yardbirds w 1963 roku, Clapton rozpoczął muzyczną karierę, w trakcie której związany był z różnymi zespołami i która zaowocowała wieloma albumami, niezliczonymi wyprzedanymi koncertami na całym świecie, imponującym wachlarzem pochwał, niezachwianym uznaniem krytyków oraz mnóstwem doskonałych i spójnych popisów gitarowych. Ogłoszonymi koncertami Clapton powraca na scenę po spędzeniu 2012 roku w studiu przy pracy nad nowym albumem, który ma zostać wydany na początku 2013 roku.

Clapton zebrał imponujący zespół na zaplanowane na 2013 rok koncerty, w skład którego wejdą wystepujący z Claptonem od dawna: Doyle Bramhall II (gitara), Steve Jordan (perkusja), Chris Stainton (fortepian i instrumenty klawiszowe) i Willie Weeks (bas), a także nowi członkowie zespołu: Paul Carrack (organy i instrumenty klawiszowe) oraz Greg Leisz (elektryczna gitara hawajska). Wokalnie zespół wspierać będą Michelle John i Sharon White.

Bilety na koncert w Polsce w cenach:

198 pln – płyta

220 pln – osoby niepełnosprawne

275 pln – golden circle i trybuny

308 pln – trybuny

808 pln – VIP

wejdą do sprzedaży 4 października o 10.00 na LiveNation.pl.

Polecane

Share This