Erick Holder z trzema zarzutami


2019.04.04

opublikował:

Erick Holder z trzema zarzutami

Eric Holder z trzema zarzutami

Przebywającemu w areszcie Holderowi postawiono zarzut morderstwa (Nipsey Hussle), próby morderstwa (dwóch innych osób, które zostały postrzelone) i posiadania broni. Jeśli wszystkie trzy zarzuty zostaną mu udowodnione, to spędzi w więzieniu resztę życia.

Policja boi się o życie zabójcy Nipseya Hussle’a

Przypomnijmy, ze Eric Holder został zatrzymany 3 kwietnia, na przedmieściach Los Angeles. Obecnie, podejrzany o zabicie rapera, przebywa na posterunku policji w South L.A. Został tam przeniesiony z departamentu szeryfa hrabstwa LA w Lakewood, ponieważ podejrzewano, że może zostać zaatakowany przez współwięźniów.

Holder bez kontaktu z innymi więźniami

W tej chwili przebywa w celi jednoosobowej ponieważ policja podejrzewa, że jak tylko dojdzie do kontaktu z innymi więźniami, to Holder zostanie zamordowany. Co więcej, źródła policji w LA twierdzą, że funkcjonariusze ścigali się z czasem, żeby pojmać podejrzanego szybciej, niż zrobią to godni zemsty zwolennicy Hussle’a.

Sędzia ustalił kosmiczną kaucję

Wszystko wskazuje na to, że Erick Holder będzie bezpieczny aż do procesu, na który obecnie oczekuje. Gdyby Holder chciał odpowiadać z wolnej stopy, musiałby wznieść kaucję w wysokości 7 040 000 dolarów.

Morderstwo uchwycone przez kamery

Chwila zabójstwa Nipsey’a została nagrana przez kamerę przemysłową, zamontowaną vis a vis jego sklepu.

Polecane

Share This