Eskalacja konfliktu między Cardi B i Nicki Minaj


2018.09.09

opublikował:

Eskalacja konfliktu między Cardi B i Nicki Minaj

foto: mat. pras.

Znajomość Nicki Minaj i Cardi B opiera się ostatnio na mniejszych i większych tarciach. O tym, że artystki od pewnego czasu za sobą nie przepadają, wiadomo od dawna, nikt jednak nie spodziewał się, że konflikt rozwinie się do tego stopnia. Raperki spotkały się podczas imprezy Harper’s Bazaar w ramach Nowojorskiego Tygodnia Mody i… omal się nie pobiły.

Cardi chciała rzucić się na Nicki z pięściami, ale po tym, jak ochroniarza zasłonili jej dostęp do byłej koleżanki, zdjęła but i ciśnęła nim w stronę Minaj. Chybiła. Nie chybił za to ochroniarz Nicki, który usiłując odciągnąć Cardi B przypadkowo uderzył ją w głowę łokciem, nabijając raperce sporego guza. Poniżej znajdziecie nagranie z imprezy, podczas której wystąpiła Christina Aguilera.

W kuluarach mówi się o tym, że przyczyną konfliktu pomiędzy raperkami jest zazdrość. Nicki nie może pogodzić się z tym, że Cardi B wkroczyła na scenę z buta i osiąga sukces za sukcesem. Minaj kilkukrotnie zarzucała koleżance brak talentu i umiejętności.

Po spięciu, do którego doszło w Nowym Jorku, Cardi B opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym atakuje Nicki za próbę sabotowania jej kariery. – Straszyłaś innych, że jeśli będą ze mną pracować, przestaniesz się z nimi zadawać – punktuje Cardi, dodając, że zniosła dużo, ale kiedy Minaj zaczęła kwestionować to, jaką Cardi jest matką, puściły jej nerwy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

PERIOD.

Post udostępniony przez CARDIVENOM (@iamcardib)

Polecane

Share This