Evidence przekłada trasę, w tym występy w Polsce


2017.11.03

opublikował:

Evidence przekłada trasę, w tym występy w Polsce

foto: mat. pras.

Nie mamy dobrych wieści dla fanów wybierających się na koncerty Evidence’a. Zaplanowane na 14 i 16 listopada występy w Łodzi oraz we Wrocławiu nie dojdą do skutku. W związku z trudną sytuacją rodzinną raper przesunął całą europejską trasę koncertową oraz premierę płyty „Weather of Not”, która miała pojawić się dziś.

Evidence opublikował oświadczenie, w którym wyjaśnia, co stało się przyczyną zmiany w koncertowym grafiku. Oto jego treść:

Mój pierwszy syn urodził się 24 grudnia 2015 r. Dwa miesiące później u jego matki zdiagnozowano raka piersi. W ciągu ostatnich dwóch lat obserwowaliśmy jej walkę o to, by wrócić do pełni zdrowia. Przez to mój syn przez cały ten czas dojrzewa nie wiedząc, że coś się dzieje.

Unikałem pytań dotyczących tego, dlaczego jestem nieuchwytny i dlaczego nie wydaję muzyki oraz nie komunikuję się z fanami. Ostatnio poczułem, że Bóg mówi mi, że już czas, by zrobić to znowu, więc nagrałem płytę i zaplanowałem europejską trasę. Teraz, kiedy jesteśmy na tydzień przed moim pierwszym koncertem w Europie, otrzymała wieści o nawrocie choroby. Musi poddać się operacji.

Piszę to, by wszyscy wiedzieli, że muszę przełożyć nadchodzącą europejską trasę. Teraz bardziej niż kiedykolwiek muszę być w domu z moją rodziną. Proszę o wasze modlitwy.

Evidence zapewnia, że wróci na scenę tak szybko jak to możliwe. Bilety zakupione na polskie koncerty zachowują ważność. Wkrótce poznamy nowe daty.

 

Polecane

Share This