Ewa Farna w nowym singlu i klipie Smolastego


2020.01.10

opublikował:

Ewa Farna w nowym singlu i klipie Smolastego

fot. mat. pras

Najbliższa pełnia Księżyca wypada dzisiaj, 10 stycznia. To pierwsza pełnia Księżyca w 2020 roku, tym bardziej wyjątkowa, że tego dnia ma swoją premierę duet, którego nikt się nie spodziewał! Spotkanie artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy, zaowocowało energetycznym utworem pod tytułem „Pełnia”. Smolasty zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, obdarzoną wyjątkowym głosem Ewę Farną.

Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o „Pełni”, aż się o to prosiło. Zastanawiałem się, kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi „pazur” w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia – mówi Smolasty.

Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim 😊. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi – ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia – w ten sposób Ewa Farna opowiada o „Pełni”.

Na smolasty.com ruszył preorder albumu „Pełnia”, którego premierę zaplanowano na 9 marca.

„Pełnia” to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze – mówi artysta.

Polecane

Share This