Fani Żabsona niezbyt zadowoleni z faktu, że pomaga on młodym artystom. Raper odpowiada na negatywne komentarze

Nie wszyscy fani są zadowoleni z faktu, że raper wykorzystuje swój kanał do promocji nowych artystów


2020.09.22

opublikował:

Fani Żabsona niezbyt zadowoleni z faktu, że pomaga on młodym artystom. Raper odpowiada na negatywne komentarze

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Wczoraj wieczorem na kanale INTERNAZIOMALE pojawił się klip Nath. W kawałku gościnnie pojawiła się Kacha z Coals. Video powstało do numeru „Nowe dni„.

Numer zebrał mnóstwo pozytywnych opinii, znalazło się niestety także spoko narzekaczy twierdzących, że Żabson na swoim kanale powinien publikować tylko swoje rzeczy. Na te głosy na swoim Instagramie zareagował sam zainteresowany:

– Pod teledyskiem widzę komentarze ‚Dlaczego?”. Odpowiem tutaj, żeby każdy wiedział. Dlatego, że mam platformę, dzięki której mogę pomagać młodym artystom, a według mojej subiektywnej opinii dziewczyny mają wielki talent. @god.wifi zrobiła teledysk, ja pomogłem w scenariuszu i to nasze wspólne INTERZIOMALSKIE dzieło. Artyści, z którymi czuję jakąś więź będą otrzymywali moje wsparcie, nawet jakby to były koty grające deathmetal – napisał Żabson.

Nath, to osiemnastoletnia wokalistka, raperka oraz autorka tekstów. Na kanale Żabsona pojawił się drugi w jej karierze teledysk. W kawałku „Nowe dni” gościnnie zaśpiewała Kacha z Coals. Dziewczyny połączyły klimaty R&B z przyjemnym rapem i uzyskały niesamowity vibe. W teledysku, który wyreżyserował god.wifi, panuje prostota i przejrzystość, która komponuje się z nostalgią utworu.

Był to mój drugi klip. Przed pierwszym lekko się stresowałam, trochę czasu zajęło mi zdobycie odwagi przed kamerą. Na planie ze wspaniałą ekipą mimo ciężkiej pracy, zarwanej nocy i przełamaniu paru blokad psychicznych, świetnie się bawiliśmy i był to jeden z najlepszych dni mojego życia, których nigdy nie zapomnę – mówi Nath.

Polecane