Fanka prosiła prezydenta, by sprowadził do Polski Biebera


2013.03.25

opublikował:

Fanka prosiła prezydenta, by sprowadził do Polski Biebera

Jedna z nich była kilka miesięcy temu na tyle zdeterminowana, że o koncert kanadyjskiego wokalisty w Polsce zabiegała u samego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Fanki Justina Biebera o koncert swojego idola w naszym kraju zabiegały już od dawna.

Otrzymywaliśmy bardzo wiele maili z prośbą o sprowadzenie Justina Biebera do Polski. Podobnie było zresztą zapewne w przypadku innych agencji. Determinacja fanów artysty była bardzo duża. Można nawet powiedzieć, że w pewnym momencie ten koncert stał się sprawą wagi państwowej – tłumaczy trochę z przymrużeniem oka Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Szczególne starania poczyniła mieszkanka Bratoszewic, Patrycja Szkup, która o koncert Justina Biebera zabiegała u samego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

– To wydaje się niewiarygodne, ale rzeczywiście tak było. Dokładnie 14 stycznia do Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej wpłynęła prośba o organizację w Polsce koncertu Justina Biebera w Polsce – tłumaczy Janusz Stefański.

Fanka artysty o wizytę Kanadyjczyka w naszym kraju starała się również u przedstawicieli Atlas Areny. Co ciekawe, była na tyle zdeterminowana, że w obu przypadkach otrzymała oficjalne pisemne odpowiedzi, zarówno od Kancelarii Prezydenta jak i przedstawicieli Miejskiej Areny Kultury i Sportu. “Jak już Ci zapewne wiadomo koncert Justina Biebera w hali Atlas Arena w Łodzi jest zaplanowany na 25 marca 2013 roku. Organizatorem tego wydarzenia będzie agencja Prestige MJM” – można przeczytać w oficjalnej odpowiedzi Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Polecane

Share This