Festiwal Kochana Polsko przeniesiony. Znamy nowy termin


2015.08.26

opublikował:

Festiwal Kochana Polsko przeniesiony. Znamy nowy termin

Zaplanowany na 29 sierpnia poznański festiwal Kochana Polsko odbędzie się dopiero jesienią. Michał Kamiński, fundator Fundacji Kochana Polsko, która odpowiada za organizację imprezy tłumaczy zmianę terminu w oficjalnym oświadczeniu. Oto jego treść:

Niniejszym oświadczamy, iż termin wydarzenia kulturalnego „Kochana Polsko Festiwal” został przeniesiony z dnia 29 sierpnia na dzień 3 października 2015 roku.

Z uwagi na fakt dużego zainteresowania ofertą i ideą wydarzenia oraz ograniczonym czasem i zasięgiem jego promocji, zwłaszcza wśród środowisk studenckich, zdecydowaliśmy się na przesunięcie terminu tak, aby wszyscy zainteresowani mogli wziąć w nim udział.

Sygnały bowiem jakie do nas docierają są takie, iż wiele osób dowiedziało się o Festiwalu w ostatnim tygodniu promocji, po tym jak lokalne i ogólnopolskie media zainteresowały się ideą tego wydarzenia i upubliczniły te informację.

W związku z powyższym uznaliśmy pozornie niekorzystne pod względem marketingowym przesunięcie terminu, za w pełni uzasadnione i racjonalne.

Wszystkie zakupione dotychczas bilety pozostają oczywiście ważne, a osoby którym nie odpowiada nowy termin, otrzymają całkowity zwrot poniesionych kosztów.

Ponadto zabiegamy, aby dotychczasowa lista artystów została jeszcze wzbogacona o tych, którzy nie mogli wystąpić w pierwotnym terminie, co wpłynie na wzrost atrakcyjności Festiwalu.

Polecane

Share This