Finał trasy koncertowej na 20-lecie polskiego hip-hopu


2015.09.28

opublikował:

Finał trasy koncertowej na 20-lecie polskiego hip-hopu

Już 10 listopada w warszawskim klubie niePowiem odbędzie się finał Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena. Trasa koncertowa – nawiązująca do pionierskiej inicjatywy, łączącej w połowie lat 90. rapowych artystów z różnych stron Polski – odbyła się na wiosnę tego roku. Teraz to wyjątkowe show zawita wreszcie do stolicy.

Powstały specjalnie na tę okoliczność skład – Sokół, Kosi, Ras, Stasiak, Mr Krime i DJ Steez – przygotował nowe zaskakujące aranżacje, zbudowane nie tylko na bazie klasycznych utworów z własnego repertuaru, ale także wielu niezapomnianych perełek z bogatego dorobku polskiego rapu. Stworzony w formule Niewidzialnej Nerki materiał wzbudził ogromne zainteresowanie publiczności zgromadzonej na koncertach w Białymstoku, Kielcach, Lublinie, Katowicach, Częstochowie i Szczecinie. Tym bardziej, że wysiłki headlinerów uzupełniły gwiazdy każdej z lokalnych scen, a byli to m.in. Pih, Te-Tris, Pogz, WYP3, Żabson, SNR, Chonabibe, Jajonasz aka Lukatricks, Gano, Pokahontaz, 1000, Żyto, Sarius, Łona i Bonson.

Na oficjalny finał trasy, czyli „After w WWA” organizatorzy szykują szereg atrakcji. Wśród nich wykonanie na żywo oficjalnego hymnu trasy, jaki w postaci efektownego klipu podsumował w ostatnich dniach jej przebieg. Wideo możecie obejrzeć klikając tutaj .

Red Bull Tour Bus: Wspólna Scena – After w WWA – 10.11.2015

Sokół (WWO / TPWC / Prosto)

Kosi (JWP/BC / PCP / RHW)

Ras (Rasmentalism)

Stasiak (2cztery7 / Alkopoligamia)

DJ Steez (PRO8L3M / RHW)

Mr Krime (U Know Me Records)

Polecane

Share This