Finalista „The Voice” oskarżony o gwałt


2020.06.25

opublikował:

Finalista „The Voice” oskarżony o gwałt

fot. mat. pras.

Finalista dziesiątej edycji amerykańskiego show „The Voice” może mieć spore kłopoty. Adam Wakefield, finalista programu, został oskarżony o gwałt. Do zdarzenia miało dojść w Halloween w 2017 roku. Erica Lynn opisała całe zajście na swoim Twitterze. Oboje trochę wypili w czasie imprezy i Wakefield miał zaproponować Lynn spędzenie z nim nocy.

Zgodziłam się, bo mu ufałam – wyznała Erica Lynn – W nocy obudziłam się, a on na mnie leżał i uprawiał ze mną seks. Kiedy kazałam mu przestać, to mnie nie posłuchał i odpowiedział: „wiem, że to lubisz” – dodała.

Następnego dnia Lynn zgłosiła sprawę na policję i poszła do szpitala. Twierdzi, że muzyk ciągle powtarzał, że jest mu przykro, ale jak doszło co do czego to zeznał, że kobieta poszła z nim do łóżka po dobroci. Twierdzi też, że sprawa została umorzona w ciągu kilku dni. W związku z traumatycznymi przejściami Lynn musiała pójść na terapię. Nie mówiła też o tym wcześniej publicznie, ponieważ bała się konsekwencji. Głos w sprawie zabrał oskarżony wokalista.

Nie postawiono mi żadnych zarzutów i sprawa została zamknięta. Nie zamierzam podejmować żadnych kroków, by odeprzeć oświadczenie tej kobiety lub starać się osłabić jej głos. Życzę jej zdrowia i spokoju – stwierdził Wakefield.

SPRAWDŹ TAKŻE: Zbuku o sytuacji z Kamerzystą: „Ktoś ci grozi, ty do niego jedziesz, a on dzwoni na policję”

Polecane


Share This