Fismoll – dodatkowy koncert we Wrocławiu


2013.10.04

opublikował:

Fismoll – dodatkowy koncert we Wrocławiu

W związku z potężnym zainteresowaniem występem Fismolla na scenie City Sounds i całkowitym wyprzedaniem się biletów na kilka tygodni przed zaplanowanym na koniec października koncertem, organizatorzy zdecydowali się zorganizować także dodatkowy występ artysty.

Pierwszy z koncertów odbędzie się 29 października o 20:00 we wrocławskim Firleju. Drugi tego samego dnia i w tym samym miejscu, ale o 22:00. Wcześniejszy występ jest już wyprzedany, można za to nabyć bilety na drugi koncert. Do 15 października bilety będą kosztować 25 zł, następnie ich cena wzrasta o 5 zł, a w dniu koncertu za wstęp trzeba będzie zapłacić już 35 zł.

Fismoll to uzdolniony 19-latek, znakomity singer/songwriter, aranżer i student klasy gitary klasycznej słynnej Szkoły Talentów w Poznaniu. Debiutancka płyta Fismolla „At Glade” ukazała się w czerwcu 2013 i z miejsca została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez środowisko muzyczne, jak i słuchaczy, a samego Fismolla okrzyknięto najciekawszym niezależnym debiutem na polskiej scenie songwriterskiej.

Polecane

Share This