Foo Fighters chcą współpracować z Liamem Gallagherem

Liam rzadko kogoś chwali, ale o Grohlu ma jak najlepsze zdanie.


2018.02.19

opublikował:

Foo Fighters chcą współpracować z Liamem Gallagherem

foto: P. Tarasewicz

Pół roku temu Foo Fighters i Liam Gallagher spotkali się na scenie festiwalu CalJam, by wspólnie z Joe Perrym wykonać “Come Together” The Beatles. Okazuje się, że Dave’owi Grohlowi na tyle spodobało się spotkanie z byłym członkiem Oasis, że teraz chce za wszelką cenę zaprosić go do studia nagraniowego.

W rozmowie z dziennikarzem NME Jordanem Bassettem młodszy z braci Gallagherów przyznał, że Foos są bardzo zdeterminowani, by móc z nim współpracować. – Wysyłają mi SMS-y, człowieku – powiedział Liam. – Chcą nagrać jeden kawałek, ale ja nie wiem – zrobię to pewnego dnia, ale póki co jestem zbyt zajęty robieniem tego – dodał muzyk, który w najbliższy piątek koncertem w Madrycie rozpocznie trasę koncertową promującą solowy album “As You Were”.

Gallagher na ogół krytykuje wszystkich i wszystko, ale akurat o Grohlu i jego zespole ma dobre zdanie. – Lubię ich, myślę, że Foo Fighters mają dobre piosenki. Myślę, że Dave Grohl jest bardzo utalentowany, podobnie jak cały zespół – zakończył wątek Foos Liam.

Polecane