Fryzjerka publicznie oskarża R. Kelly’ego o napaść seksualną


2019.03.28

opublikował:

Fryzjerka publicznie oskarża R. Kelly’ego o napaść seksualną

fot. mat. pras.

23 lutego R. Kelly został zatrzymany w związku z zarzutami o molestowanie seksualne. Dziesięć zarzutów dotyczyło napaści na cztery kobiety. Jedna z nich pozostawała dotychczas anonimowa i przedstawiano ją jedynie inicjałami L.C. Kobieta zdecydowała się ujawnić tożsamość, dzięki czemu wiemy, że jedną z ofiar wokalisty była jego fryzjerka Lanita Carter. Uwaga, w dalszej części tekstu znajduje się brutalny opis napaści seksualnej, który może niektórych urazić.

Kobieta wyznała w rozmowie z Jericką Duncan, że była molestowana przez R. Kelly’ego od 2003 roku. Rozmowę z nią wyemitowano w programie „CBS This Morning”. We wcześniej ujawnionych dokumentach pojawiła się informacja, że R. Kelly próbował zmuszać Lanitę Carter do seksu oralnego, gdy kobieta miała 24 lata.

Robert Kelly masturbował się w obecności kobiety, a następnie oddał na nią nasienie, po czym kilkukrotnie splunął jej na twarz. Koszula, którą miała na sobie kobieta, została przekazana do badań DNA, które potwierdziły, że znajdujące się na niej ślady nasienia, należą do Roberta Kelly’ego – możemy przeczytać w raporcie.

R. Kelly nie przyznaje się do żadnego ze stawianych mu zarzutów. Wokalista twierdzi, że nigdy nikogo nie skrzywdził i że jest ofiarą. Prawnik jednej z ofiar twierdzi, że dysponuje materiałami wideo, które jednoznacznie obciążają wokalistę.

Polecane

Share This