G-Eazy powraca do korzeni


2021.09.10

opublikował:

G-Eazy powraca do korzeni

foto: P. Tarasewicz

Multiplatynowy artysta G-Eazy ujawnia datę premiery swojego długo oczekiwanego czwartego albumu studyjnego „These Things Happen Too”. Płyta ukaże się już 24 września. Ogłoszeniu towarzyszy minutowy zwiastun albumu zawierający zupełnie nowy utwór o trafnym tytule „The Announcement”.

Silnie wybrzmiewający hymn zapowiadający nowy krążek to triumfalny powrót do hip-hopowych korzeni artysty, z bezczelnymi tekstami opisującymi jego status gwiazdy rocka. Nowe wydawnictwo jest kontynuacją albumu „These Things Happen” (2014).

Długo oczekiwany album zaprezentuje wieloaspektowy kunszt G-Eazy’go z różnorodnym, ale eklektycznym dorobkiem. „These Things Happen Too” podkreśla rozwój artysty od czasu jego debiutanckiej płyty, jednocześnie składając hołd ulubionym utworom fanów. W utworze „I, Me & Myself” G-Eazy zatacza pełne koło, zastanawiając się nad zmianami w jego życiu i karierze od czasów jego pierwszego topowego singla „Me, Myself & I” z udziałem Bebe Rexhy. Na albumie znajdzie się również bardzo popularna, niepublikowana piosenka „Breakdown” z Demi Lovato, która została zapowiedziana w zeszłym miesiącu w zwiastunie nowego serialu Netflixa „Titletown High”.

Już dziś G-Eazy rozpocznie jesienną trasę festiwalową po Stanach Zjednoczonych, podczas której będzie świętować premierę nowego krążka.

Tagi


Polecane

Share This