Gaba Kulka w trasie


2013.02.20

opublikował:

Gaba Kulka w trasie

Oto wiadomość od Gaby Kulki:

„Zamykamy sezon na królika, otwieramy sezon na całą ogromną przyszłość. Przyszedł moment by podsumować pracę ostatnich czterech lat i zobaczyć co stało się z materiałem przełomowej płyty „Hat, Rabbit” do tej pory. Z tej okazji ruszamy z moim zespołem w trasę koncertową „Bye Rabbit 2013”! (daty poniżej, szczegóły niebawem).

Ponieważ tak wiele zmieniło się w piosenkach które gram, nadszedł moment by te nowe aranżacje i nowe wersje uwiecznić. Jeśli znacie jedynie wersje albumowe „Out” i „Hat, Rabbit” czeka Was wiele niespodzianek…

Dzięki uprzejmości managementu Artystki mamy dla was po trzy podwójne zaproszenia na koncerty w Częstochowie i w Zakopanem. Aby je zdobyć, wystarczy w komentarzach poniżej napisać najciekawszą, najfajniejszą, najbardziej zaskakującą treść „pożegnania z Królikiem”. Macie czas do północy – rano wyniki. Pamiętajcie, by w treści komentarza zaznaczyć, czy jesteście zainteresowani koncertem w Częstochowie czy w zakopiańskim Dworcu Tatrzańskim. My, ze swojej strony, postaramy się, by laureatów wyłoniła sama Gaba.

Trasa BYE RABBIT 2013! 

20.02 – Częstochowa – (Galeria Teatr From Poland)

21.02 – Zakopane – (Dworzec Tatrzański)

24.02 – Łowicz – (Kino/ ŁOK)

28.02 – Toruń – (Lizard King)

02.03 – Kutno – (Centrum Teatru Muzyki i Tańca)

03.03 – Poznań – (Blue Note)

06.03 – Warszawa – (Skwer)

08.03 – Gdańsk – (Parlament)

09.03 – Olsztyn – (AnderGrant)

14.03 – Wrocław – (Alibi)

15.03 – Łódź – (Scenografia)

Polecane

Share This