Gala MTV VMA z publicznością – poznaliśmy datę i lokalizację


2021.06.08

opublikował:

Gala MTV VMA z publicznością – poznaliśmy datę i lokalizację

foto: mat. pras.

Nieco później niż zwykle, ale za to z udziałem publiczności – MTV właśnie ujawniło nowe informacje na temat tegorocznej gali Video Music Awards. Wydarzenie odbędzie się 12 września w nowojorskiej hali Barclays Center, która była w ostatnich dniach areną dwóch przekonujących zwycięstw miejscowych Brooklyn Nets nad Milwaukee Bucks w półfinałach konferencji wschodniej NBA. Skoro na meczach może się tłumnie gromadzić publiczność (w weekend na trybunach Barclays Center zasiedli m.in. Beyonce i JAY-Z), to będzie mogła pojawić się również na gali MTV.

– Ściśle współpracujemy z urzędnikami państwowymi i lokalnymi, dążąc do wdrożenia najlepszych praktyk w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zgromadzonym fanom muzyki z całego świata – czytamy we wspólnym komunikacie MTV i Barclays Center. Póki co wiadomo, że osoby zaszczepione i niezaszczepione usiądą w osobnych sektorach, nie wiadomo jeszcze za to, jaki procent miejsc na widowni będą mieć do dyspozycji widzowie. Szczegóły dotyczące kwestii bezpieczeństwa mają zostać ujawnione bliżej wydarzenia.

Sprawdź także: Justin Bieber, Snoop Dogg, Usher i Ludacris w remiksie „Peaches”

Ubiegłoroczna gala MTV Video Music Awards także miała się odbyć w Barclays Center, ale wówczas pandemia wymusiła zmianę formuły wydarzenia, zamieniając je w event online. Występy gwiazd, wśród których znaleźli się Lady Gagi, The Weeknd, Miley Cyrus, DaBaby, Black Eyed Peas i wielu innych. sfilmowano w różnych częściach m.in. Nowego Jorku, Los Angeles czy Seulu.

Nominowanych do nagród MTV poznamy wkrótce.

Polecane

Share This