Ghostface bierze sprawy w swoje ręce. „Powrót Wu-Tang Clanu zależy ode mnie”


2016.06.24

opublikował:

Ghostface bierze sprawy w swoje ręce. „Powrót Wu-Tang Clanu zależy ode mnie”

Foto: P. Tarasewicz

Raper ma błogosławieństwo dotychczasowego lidera kolektywu, RZA.

Ghostface Killah, który niedawno był naszym gościem (wywiad dostępny jest TUTAJ ), przyznał, że jeśli chodzi o kolejny album Wu-Tang Clanu, RZA przekazał mu pałeczkę. „Powiedział, że chce, abym się tym zajął. To niesamowite wyzwanie, na które czekałem”, przyznał Ghostface w rozmowie z HipHopDX.com. Zapytany o to, czy zespół powróci do korzeni i klasycznego brzmienia, stwierdził, że choć tradycja jest istotna, to najważniejszym elementem jest jakość. „Jeśli coś się nie będzie zgadzało, wtedy zmienimy kierunek. Wszystko musi być porządnie zrobione”, zapewnił.

 

‚Face najpierw planuje nagrać swoje partie wokalne, które będą służyły pozostałym członkom jako wskazówki. „To jak wśród sportowców – muszą podążać moimi śladami. Będę więc do nich dzwonił i mówił, kto ma się dograć do którego kawałka. Mogę się pomylić, ale niech moje uszy wydadzą ostateczne decyzje”, powiedział.

Choć WTC tworzy aż dziesięć osób, nowojorski raper nie wyklucza, że na płycie znajdą się też goście spoza Klanu. „Kto będzie dobrze brzmieć na tym, a kto na innym podkładzie? Na te pytania będziemy odpowiadali w trakcie prac nad płytą”, dodał.

Ghostface pracuje równocześnie nad swoim kolejnym solowym krążkiem – „Supreme Clientele 2”, tytułem nawiązującym do klasycznej pozycji z 2000 roku. Tamtego albumu możecie posłuchać poniżej:

 

Polecane

Share This