Green ft. W.E.N.A. – „Wiecznie Live” (wideo)


2013.06.06

opublikował:

Green ft. W.E.N.A. – „Wiecznie Live” (wideo)

Utwór „Wiecznie Live” wyprodukował O.S.T.R., gościnnie w tracku pojawia się W.E.N.A. Album Green „Buntownicy i Lojaliści” dostępny jest w sklepach na terenie całego kraju. Krążek ukazał się nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment przy współpracy ze Step Records i Mass Denim.

                                                     {reklama-hh}

Na album debiutującego rapera składa się 17 utworów. Zdecydowaną większość, bo aż 15, wyprodukował nikt inny jak O.S.T.R., autorem dwóch pozostałych bitów na płycie jest Quiz, sprawdzona marka na rynku, człowiek mający za sobą całą rzeszę zagorzałych fanów podziemia.

Gościnne zwrotki dograli O.S.T.R., Hades, (obaj w jednym numerze, jest to ich pierwszy wspólny featuring, po wydaniu „HAOS`u” w Asfalcie). Prócz tego wokali użyczyli wracający po kilku latach przerwy Gres oraz W.E.N.A.

Materiał muzyczny przeplatają tematyczne skity, w których użyto fragmentów starych polskich kronik filmowych. Poszczególne skity znakomicie wprowadzają w klimat kolejnych numerów. Ich autorem jest oczywiście O.S.T.R. Na gramofonach wystąpiły takie postacie jak: Dj Kebs, Dj Grubaz, Dj Mixair.

Każdy z nich zaprezentował się inaczej; z pomysłem i w swoim unikalnym stylu.

                                                    

Polecane

Share This