Groh + DJ Decks + Mr. Eklektik już w ten piątek!


2012.07.05

opublikował:

Groh + DJ Decks + Mr. Eklektik już w ten piątek!

A Pamiętasz Jak? i Goście – Groh, DJ Decks, Pan Eklektik

Już 06.07 zapraszamy Was na kolejną edycję APJ.

Jak czytamy w informacji prasowej, „po udanej imprezie w kolaboracji z Zerodwadwa postanowiliśmy mocno urozmaicić i uatrakcyjnić repertuar. Zaprosiliśmy DJ`i, którzy dotychczas nie kojarzyli się z naszymi imprezami, czy to przez muzykę, którą aktualnie grają czy miejsce zamieszkania. Dzięki takiemu doborowi DJ`i możecie spodziewać się nietuzinkowych klasyków i ciekawych setów”.

O oprawę muzyczną zadbają:

Groh – współzałożyciel obchodzącej w tym roku dziesięciolecie powstania wytwórni JuNouMi. JNM Records ma na swoim koncie wyłącznie płyty winylowe z polskim rapem. Na swoim koncie ma współpracę z ponad setką polskich raperów, didżejów i producentów. Obecnie Groh prowadzi jeszcze Funky Mamas and Papas Recordings skupione na muzyce organicznej (disco, funk) oraz U Know Me Rec., które zajmuje się nowymi gatunkami muzyki. Będąc wydawcą od 10 lat Groh może poszczycić się wydaniem ponad 40 winylowych tytułów i wciąż jest wierny temu nośnikowi skupiając się głównie na prowadzeniu U Know Me Records. Jako DJ współtworzy JuNouMi Crew, a jego znakiem rozpoznawczym są właśnie płyty winylowe.

Na imprezie zaprezentuje klasyczny set z przełomu lat 90tych i początku XXI wieku, czyli ery w której rap był u niego na pierwszym miejscu.


DJ Decks – znany również jako Dario popularność zdobył dzięki dołączeniu do składu Slums Attack. Z frontmanem tej grupy – Peją – poznali się w grudniu 1997 r., jednak współpracować zaczęli dopiero kilka miesięcy później. Chociaż już w 1998 r. wyszła płyta „Całkiem Nowe Oblicze”, to w jej tworzeniu Decks nie miał dużego udziału, współpracował tylko przy kilku kawałkach. W tym samym roku Dario wydał pierwszy Mixtape. Był to nielegal zatytułowany „Decks Rapa Attack –

Odsłona Pierwsza”.

W 2000 r. ukazała się płyta Slums Attack pt. „Nie Zmienia Się Nic” i tego samego roku zespół wypowiadał się w filmie Sylwestra Latkowskiego „Blokersi”. W 2001 r. Decks zajął czwarte miejsce w konkursie Vestax Extravaganza. Kolejny rok to duży zastrzyk gotówki po wydaniu kolejnych płyt – platynowego „Na Legalu?” i „Na Legalu? Plus”. W 2003 r. Dario wypuścił swój trzeci Mixtape, będący jednocześnie jego kompilacją producencką, na którą zaprosił wielu znakomitych gości. Pomagał również Ski Składowi przy „Wspólnym Zadaniu”. Po tych sukcesach Dj otworzył swój Pub. 2005 rok to kolejna płyta pt. „N.O.J.A.”, rok 2006 kompilacja zatytułowana „Fturując” oraz najnowszy album „Szacunek Ludzi Ulicy”. Aktualnie Dj Decks pracuje nad „Mixtapevol. 4”.


Pan Eklektik aka Lovin /Good Lovin Music/ – ekspresyjny ekscentryk nie utożsamiający się z jednym pseudonimem. Koneser i surowy selekcjoner muzyczny. Świetny dj stale poszukujący i z łatwością poruszający się w przeróżnych stylistykach muzycznych. Swoja przygodę z produkcja i dj`ką zaczynał już w latach 90-tych,kiedy to zafascynowany brzmieniem hip-hopu i instrumentalnymi dokonaniami brytyjskiej wytworni Ninja Tune, zaczął organizować alternatywne imprezy na warszawskiej scenie muzycznej. Przy pomocy dwóch gramofonów tworzy elektryzujace sety, które z pewnością zaspokoją najbardziej wybredne gusta. Współpracuje z czołówką polskich dj`ów i mc`s takich jak: Pezet, Rastamaniek, Pjus, Ciech, Siwydym, THOR, Dj Homer,DJ Finger, Risky, Niko……..

Obecnie związany ze składami UGC, Massive Controller, SubLevel2 oraz akustycznym projektem Jest Kwiatuszkiem. Sam od ponad dziesięciu lat promuje idee Good Lovin MUSIC pod ktorej szyldem promuje DJ`ów, MC`s, producentów, instrumentalistów i wokalistów z całego świata.

A Pamiętasz Jak? i Goście – Groh, DJ Decks, Pan Eklektik

Miasto Cypel, ul. Zaruskiego 6, Warszawa

06.07.2012 start 22:00

Wjazd: darmowy bez ograniczeń wiekowych.

Polecane

Share This