Grzegorz Markowski w roli… Markowskiego

Legenda polskiego rocka kontra cyber robale


2013.01.08

opublikował:

Grzegorz Markowski w roli… Markowskiego

„Ralph Demolka” to najnowszy, a zarazem 52. już tytuł w dorobku studia animacyjnego Walta Disneya. I pierwszy, w którym jednej z postaci swojego głosu użycza Grzegorz Markowski, lider zespołu Perfect, legenda polskiego rocka (wcześniej nagrał piosenkę do disneyowskiej produkcji „Księżniczka i żaba”). W „Ralphie” jego bohater – Markowski – jest żołnierzem podległym pięknej, ale i niezłomnej Sierżant Rureckiej, która w polskiej wersji językowej mówi głosem Edyty Olszówki. Czy stworzą zgrany duet? Przekonacie się już 18 stycznia.

Muzyk zapytany, jak podobał mu się film, odpowiedział jednym słowem – Perfekt!

„Ralph Demolka” to znakomita animowana komedia w 3D adresowana do całej rodziny. W USA film zadebiutował na szczycie box office`u i cieszy się niesłabnącą popularnością. Produkcję docenili też członkowie Amerykańskiej Akademii Filmowej, którzy umieścili „Ralpha Demolkę” na liście kandydatów zakwalifikowanych do rywalizacji o nominację do Oscara w kategorii długometrażowy film animowany.

Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph (Olaf Lubaszenko), który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, który ma po prostu dość swojej roboty. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera.

Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę – Wandelopę (Jolanta Fraszyńska), która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że poza światem gier istnieje coś znacznie cenniejszego: prawdziwa przyjaźń.

„Ralph Demolka” z hukiem wejdzie na ekrany polskich kin w technologii 3D już 18 stycznia!

Polecane