Guns N’ Roses przedstawia supporty. Imponujący zestaw


2016.06.20

opublikował:

Guns N’ Roses przedstawia supporty. Imponujący zestaw

Wygląda na to, że prawie każdy chce wystąpić przed Axlem, Slashem i Duffem.

Zaplanowana na lato północnoamerykańska trasa Guns N’ Roses od początku miała być wielkim wydarzeniem, ponieważ w składzie grupy ponownie pojawili się Slash i Duff McKagan. Atmosferę dodatkowo podgrzał fakt, że Axl Rose jes obecnie w najlepszej formie wokalnej od połowy lat 90., co udowodnił na kilku koncertach reaktywowanego składu, a także zastępując Briana Johnsona na koncertach AC/DC.

Nic więc dziwnego, że możliwość występowania przed Gunsami stała się jednym z najbardziej pożądanych jobów tego lata. Letnie tournee Guns N’ Roses rozpocznie się 23 czerwca koncertem w Detroit, gdzie publiczność rozgrzeje Alice In Chains. Grupa Jerry’ego Cantrella będzie supportować gwiazdę także w pięciu innych miastach, w innych z kolei pojawią się wielka gwiazda country Chris Stapleton, Lenny Kravitz i Skrillex.

Nie znamy jeszcze planów Guns N’ Roses na jesień oraz na 2017. Axl Rose zdradził niedawno, że wspólnie ze Slashem i Duffem pracuje nad nową muzyką. Być może grupa wyruszy także w światowe tournee, które zawita do Europy.

 

 

Polecane

Share This