Guns N’ Roses wracają do Polski

Poznaliśmy datę koncertu i gościa specjalnego.


2021.04.06

opublikował:

Guns N’ Roses wracają do Polski

fot. mat. pras.

Guns N’ Roses szykują się do powrotu na scenę. Grupa zapowiedziała właśnie trasę koncertową, w ramach której zawita także do Polski. Legendarny hardrockowy zespół wystąpi 20 czerwca 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Tego wieczoru na scenie pojawi się także zdobywca nagrody Grammy, amerykański artysta Gary Clark Jr. To będzie noc, której z pewnością nie zapomnicie.

Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 7 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 9:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w czwartek, 8 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 10:00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 9 kwietnia o 10:00. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Live Nation.

Sprawdź także: Młodzi odpowiadają na słowa prezydenta: Znam piosenki Krawczyka lepiej niż ty konstytucję

Od czasu wydania debiutanckiego albumu „Appetite for Destruction” w 1987 roku, Guns N’ Roses stał się jednym z największych zespołów rockowych w historii. Następnie wydali ambitny podwójny album „Use Your Illusion 1 & 2” (1991), który znacząco podniósł popularność zespołu. „Welcome To The Jungle”, „Sweet Child o’ Mine”, „Paradise City”, „Nightrain”, „You Could Be Mine”, „Patience”, „Civil War”, „Rocket Queen” i „November Rain”” – lista nieśmiertelnych klasyków się nie kończy.

Po reaktywacji w 2016 roku Guns N ’Roses wyprzedali wszystkie areny, na których koncertowali.

Latem przyszłego roku ponownie odwiedzą Europę i cieszymy się, że zespół ujął Polskę w harmonogramie swojej trasy koncertowej.

W skład zespołu Guns N ‚Roses’ wchodzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze).

Polecane

Share This