Gwiazda Ekipy w federacji Malika Montany


2021.12.15

opublikował:

Gwiazda Ekipy w federacji Malika Montany

fot. mat. pras.

Mini Majk, czyli najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki.

Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej Ekipy Friza.

Ekipa to jeden z najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat. Jest to skład polskich youtuberów i influencerów, który zyskał ogromną sławę dzięki materiałom wideo i utworom muzycznym. Ich poczynania śledzą miliony Polaków, a ich szalone pomysły zyskują coraz większą aprobatę. Należy podkreślić, że są to gwiazdy z Krakowa. Mini Majk wystąpi zatem w klatce przed własną publicznością.

Nazwisko rywala Mini Majka i szczegóły niezwykłego starcia z jego udziałem zostaną ogłoszone wkrótce.

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał Owca Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata Fagata Fąk.

Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 pln.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo.

Aktualna karta walk:
Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski vs Michał Owca Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata Fagata Fąk
Mateusz Mini Majk Krzyżanowski vs TBA

Polecane

Share This