Gwiazda pop nową „twarzą” Media Expert. „Życzę pieniędzy więcej niż zmarnował Sasin”


2020.11.02

opublikował:

Gwiazda pop nową „twarzą” Media Expert. „Życzę pieniędzy więcej niż zmarnował Sasin”

fot. mat. pras.

Pamiętacie jeszcze „włączanie niskich cen” z Eweliną Lisowską? Wiadomo, kto nie pamięta. Kiedy wokalistka promowała Media Expert, spoty z jej udziałem były na tak wysokich rotacjach, że nie dało się ich uniknąć. Minęło kilka lat i sieci ponownie zdecydowała się na współpracę z gwiazdą popu. Tym razem wybór padł na Cleo, która została nie tylko „twarzą” Media Expert, ale także dyrektorką artystyczną.

Cieszymy się bardzo, że Cleo dołącza do naszego zespołu. To znakomita artystka, wulkan energii, ale i bardzo kreatywny i inspirujący człowiek. Wspólnie uznaliśmy, że te cechy warto szerzej wykorzystać. Udzielając więcej swobody artystycznej, odchodzimy nieco od dotychczas stosowanej formuły współpracy z gwiazdami. Wierzymy jednak, że efekty tej kooperacji będą pozytywnym zaskoczeniem i przyniosą fantastyczne korzyści obu stronom – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Wokalistka rozpoczyna swoją współpracę z siecią od reklamy wyprzedaży w ramach Black Weeks. Na jej potrzeby Cleo wykonała przeróbkę „Zakręconej” Reni Jusis z tekstem dopasowanym do tematyki reklamy.

Sprawdź też: Protesty to nie miejsce na zabawne hasła i memy? Donatan krytykuje formę demonstracji

Miło mi poinformować, że Cleo została dyrektorem artystycznym Media Expert – pracowitość i kreatywność jest gwarancją sukcesu nawet w trudnych czasach 🙂 Życzę rozwoju, zadowolenia z pracy i pieniędzy więcej niż zmarnował Sasin! 😎 PS. moja wielka prośba! Cleo jako dyrektor nie dawaj już proszę reklam z „włączamy niskie ceny” i z chomikami. Dziękuję! 🙂 – napisał dumny ze swojej podopiecznej Donatan.

Polecane


Share This