Gwiazdorska obsada na albumie Major Lazer


2016.07.27

opublikował:

Gwiazdorska obsada na albumie Major Lazer

Już teraz lista współpracowników prezentuje się imponująco. A to nie koniec.

Kogo usłyszymy na nadchodzącej płycie Major Lazer? Diplo, któremu to pytanie postawił popularny prezenter Zane Lowe na antenie BBC Radio 1, wyliczył: na pewno Usher, MO, Travis Scott, Sia, Sam Hunt. Prawdopodobnie Tove Lo i Tinashe. Do tego wiele innych gwiazd, o których Diplo być może jeszcze nawet nie pomyślał.

„Za każdym razem, gdy mówię ludziom o gościach na moich płytach, koniec końców wszystko się zmienia”, przyznaje producent stojący na czele grupy. „Nawet jeśli nagram z kimś demo, to wcale nie znaczy, że ta piosenka wejdzie na płytę”.

Jako przykład podaje nagrania „Hold Up” i „All Night” z ostatniego albumu Beyonce „Lemonade”. Oba miały się znaleźć na krążku Major Lazer. Podobnie jest z piosenkami, które znajdziemy na nadchodzących krążkach The Weeknda i Nicki Minaj.

Album ML trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku. Dotychczas promuje go singiel „Cold Water” (gościnnie Justin Bieber i MO), ale w drodze jest już kolejny utwór. Poznamy go w sierpniu. „Chcemy dać coś ludziom. Wprawdzie Drake i Rihanna pozamiatali w tym roku, ale tak naprawdę brakuje jakiegoś wyraźnego przeboju lata”, przyznał Diplo.

Polecane

Share This